Bieżniki z imionami na stół Państwa Młodych

Bieżniki z imionami na stół to oryginalny i ciekawy dodatek dekoracyjny, który podkreśli personalizowany charakter Waszego wesela. Bieżniki dostępne w naszej ofercie pasują do większości styli i motywów weselnych. Sprawdźcie nasze kolekcje!

Bieżnik na stół weselny

Bieżnik na stół weselny z imionami Pary Młodej to doskonała dekoracja każdego stołu weselnego. Bieżniki te nadadzą jeszcze bardziej personalny charakter Waszej uroczystości, szczególnie jeśli będą pasować do pozostałych elementów papeterii ślubnej.

Bieżniki z imionami Państwa Młodych projektowane są z uwzględnieniem popularnych styli weselnych, takich jak styl rustykalny, boho, glamour, klasyczny czy vintage. Posiadamy więc szeroki wybór wzorów i motywów, które łatwo dopasować do wybranego przez siebie stylu czy motywu przewodniego wesela.


Personalizowany bieżnik na wesele

Bieżniki dostępne w naszej ofercie można personalizować. Umieszczamy na nich Wasze imiona oraz datę ślubu. Dzięki temu mają one bardziej personalny charakter i doskonale prezentują się pośród innych, wybranych przez Was dekoracji sali i  stołów weselnych.

Nasze kolekcje bieżników na stół weselny dopasowane są do motywów i wzorów proponowanych przez nas zaproszeń ślubnych. Dzięki temu z łatwością dopasujecie bieżniki do wybranych wcześniej zaproszeń oraz pozostałych elementów papeterii czy dekoracji.


Oceń

5/5
Ilość ocen: 2
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię
Ewa
2021-12-06
Zamówiłam próbki zaproszeń w poniedziałek, już w środę były u mnie. Super wykonanie, doskonaly kontakt. Jestem bardzo zaskoczona tak dobrą jakością za tak mała cenę. Polecam wszystkim zaproszenia. Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje zaproszenia :)
Julia
2021-07-10
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę! Stronawesela w pełni spełniła nasze oczekiwania. Zaproszenia wykonane bez żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo bardzo szybki czas realizacji - zaproszenia dotarły do nas po 3 dniach od złożenia zamówienia. Na plus również bardzo dobry kontakt z firmą. Nie ma się do czego przyczepić, realizacja zamówienia wykonana profesjonalnie!