Aktualny czas realizacji: 4 dni od akceptacji projektu

Filtry

Styl

Kolor

Forma

Rodzaje kwiatów

Plany stołów na wesele idealnie sprawdzają się szczególnie na dużych weselach. Jeśli planujecie przydzielać gościom stoliki i konkretne miejsca, to plan stołów bardzo się Wam przyda. Sprawdźcie naszą ofertę i wybierzcie swój ulubiony motyw spośród wielu dostępnych kolekcji.
Filtruj Wyczyść filtr
Produkty: 401
    
Strona z 7
Pokazano 1-60 z 401 pozycji

Plany stołów na wesele – czy są potrzebne?

Plan stołów weselnych jest jak najbardziej potrzebny! Rozmieszczenie stołów na weselu jest jednym z ważniejszych elementów przygotowań do uroczystości. Głównie od nich zależy czy Wasi goście będą czuć się komfortowo w towarzystwie osób, obok których siedzą. Są one jedną z popularnych form organizacji wesela. Wiele par zastanawia się również nad wyznaczeniem konkretnych miejsc przy stole. Jest to nie lada wyzwanie i może przysporzyć wiele problemów.


Personalizowane plany stołów na wesele

W naszej zakładce „dodatki weselne" znajdziecie wiele opcji, które dodadzą uroku nie jednej uroczystości. Jednym z nich są plany stołów weselnych. Charakteryzują się one doskonałym wykonaniem i świetną kolorystyką. W naszych kolekcjach znajdziecie wiele motywów, które w połączeniu z innymi dodatkami takimi jak: winietki ślubne, zawieszki na alkohol czy naklejki na pudełka, będą stanowić piękną całość i uzupełnienie wystroju sali. Tworząc te elementy stawiamy na jakość materiałów i precyzyjne wykonanie.


Plany stołów jako świetna forma organizacji

Brak planu stołów weselnych może doprowadzić do dużego chaosu podczas zajmowania miejsc przy stole. Goście zamiast cieszyć się toastem i zabawą martwią się o to, czy znajdą oni miejsce wśród swoich znajomych, rodziny. Często też dochodzi do sytuacji, że zaproszeni na wesele mają zepsuty wieczór, gdyż nie siedzą w gronie znajomych, rodziny lub zostają podzieleni ze względu na brak wolnych krzeseł przy jednym stoliku. Niektórzy nie zdążą zająć miejsc i muszą siedzieć z osobami obcymi, bądź nie w swoim wieku.

Plan rozmieszczenia stołów z listą gości weselnych skutecznie zapobiega tego typu nieprzyjemnym sytuacjom. Ustawiony na stelażu w widocznym miejscu zaraz przy wejściu, stanowi świetną informację i idealny element organizacyjny. Tablica ta powinna stać w miejscu, w którym nie będzie ona przeszkadzać w  komunikacji, tak aby goście nie zawadzali o nią. Najlepiej, aby znajdowała się ona w widocznym miejscu!

Pamiętajmy również, aby czcionka była czytelna, postawmy na prostotę, ułatwi to w ten sposób możliwość odnalezienia swojego nazwiska szybciej.