534 000 808 | 14 613 62 98 Aktualny czas realizacji: 4 dni od akceptacji projektu

Filtry

Kolor produktu

Styl

Kolor wzoru

Forma

Rodzaje kwiatów

Winietki weselne w wielu wzorach i motywach

Winietki ślubne na stół to doskonały sposób wyznaczenia miejsca dla Waszych gości weselnych. Dzięki nim możecie uniknąć niepotrzebnego stresu oraz zamieszania podczas zajmowania miejsc przez gości. Winietki stanowią również piękną dekorację stołu weselnego. Właśnie dlatego w naszej pracowni możecie znaleźć winietki w jednej spójnej kolorystyce z innymi dodatkami oraz dekoracjami.

Filtruj Wyczyść filtr
Produkty: 430
Strona z 8
Pokazano 1-60 z 430 pozycji

WINIETKI ŚLUBNE są to wizytówki z imieniem i nazwiskiem bądź napisem „osoba towarzysząca" są one najczęściej wykorzystywane na weselach. Wyznaczają one miejsce, które ma być zajęte przez daną osobę. Są one bardzo ważnym elementem ponieważ  pomagają uniknąć niepotrzebnego zamieszania podczas zasiadania do stołów. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla gości jak i obsługi.

Czy winietki ślubne są potrzebne ?

Dla wielu jest to temat kontrowersyjny. Jedni uważają, że są one zbędnym problemem. Inni uważają je za coś koniecznego na uroczystości. Zatem czy są one jeszcze potrzebne ? Winietki świetnie sprawdzają się na większych weselach. Są one świetnym sposobem na uniknięcie zbędnego chaosu i bałaganu. A więc są idealnym sposobem na ułatwienie organizacji. Pomagają uniknąć zamieszania i przy tym nie ma opóźnień na przykład w wydawaniu posiłków. Forma prezentacji winietek stanowi idealny element dekoracyjny, który na pewno wpasuje się w stylistykę wesela. Dzięki winietkom mamy pewność, że na najważniejszych miejscach, które są przygotowane dla rodziców bądź świadków nie zasiądzie nikt inny. Używając winietek unikamy sytuacji „pustych krzesełek" gdzie po środku stołu zostaje wolne krzesło a para, która przyszła razem musi usiąść osobno . Jest to dość niekomfortowa sytuacja. Dzięki nim unikamy zamieszania na początku uroczystości. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkim gościom może spodobać się pomysł winietek a sami musimy się ciężko napracować, żeby przemyśleć jak usadzić gości, aby każdemu odpowiadało. Jest to nie lada wyzwanie.

Które wybrać ? Winietki ślubne o jakich marzysz!

W naszej ofercie znajdziecie szereg winietek ślubnych w wielu motywach. Są one dopasowane do każdego stylu i na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość wykonania jak i kompletność naszych produktów. Doskonale wiemy jak ważne są te drobne elementy, które dodają magii uroczystości i powodują zachwyt zaproszonych gości. W naszej pracowni pomożemy Państwu wybrać najlepszy produkt w pełni odpowiadający indywidualnym preferencjom.