Aktualny czas realizacji: 4 dni od akceptacji projektu

Filtry

Styl

Kolor

Forma

Rodzaje kwiatów

Naklejki na alkohol to zabawny dodatek weselny, który rozbawi gości weselnych. Teksty naklejek mają zazwyczaj zachęcić gości do zabawy i wprowadzić luźniejszą atmosferę. Sprawdź naszą ofertę naklejek na alkohol i wybierz te, które najlepiej będą pasować do motywu przewodniego Twojego wesela.
Filtruj Wyczyść filtr
Produkty: 204
    
Strona z 4
Pokazano 1-60 z 204 pozycji

Naklejki na alkohol – dodatek weselny z humorem

Naklejki na alkohol to doskonały dodatek weselny, który ozdobi butelki z alkoholem. Tekst naklejek ma zazwyczaj zabawny charakter i ma zachęcić gości weselnych do wspólnej zabawy. Naklejki umilają gościom czas spędzony przy stole i wprowadzają luźniejszą atmosferę.

Na naklejkach można umieścić dowolny test. Mogą to być różne wierszyki o Młodej Parze, które rozbawią gości weselnych. Mogą to być także zachęty do toastów czy życzenia dla Młodej Pary. Często pojawiają się także humorystyczne wierszyki, które mają namówić gości do podjęcia wspólnej zabawy.


Personalizowane naklejki na alkohol

Personalizowane naklejki na alkohol będą wspaniałą ozdobą stołów weselnych. Warto wybrać więc motyw, który dobrze będzie pasować do wybranego stylu wesela. W naszej ofercie znajdziecie duży wybór wzorów i motywów, które dopasowujemy do najnowszych trendów oraz popularnych styli weselnych, takich jak styl boho, rustykalny, glamour oraz wiele innych.

Naklejki na alkohol mogą mieć różne testy w zależności od upodobań Pary Młodej. Jeśli nie macie pomysłów na własne wierszyki, to możecie skorzystać z naszych gotowych inspiracji. Pary Młode oprócz wierszyków, często umieszczają na naklejkach swoje imiona oraz datę ślubu. Dzięki temu naklejki na alkohol zyskują jeszcze bardziej personalizowany charakter.