Blog

Porady naszego zespołu

Startujemy z poradami od stronawesela.pl - Już wkrótce coś do poczytania od stronawesela.pl

Porady naszego zespołu

Drodzy Narzeczeni,

W najbliższym czasie na naszej stronie powstanie zupełnie nowy dział poświęcony artykułom w których postaramy się odpowiedzieć na większość nurtujących was pytań dotyczących wyborów związanych z dodatkami weselnymi. Czyli jak sprawić by ten wyjątkowy dzień był jeszcze piękniejszy dla Was oraz Waszych gości i rodzin. 

Doradzimy jak dobrać zaproszenia oraz dodatki, podpowiemy jakich dodatków ślubnych nie powinno zabraknąć na weselneu. Pomożemy w doborze elementów które będą perfekcyjnym dopełnieniem w tym ważnym dla Was dniu.

Czy zastanawialiście się nad takimi zagadnieniami jak - rozplanowanie stołów, formą podziękowań dla rodziców i gości oraz nad tym co zrobić by uniknąć pomyłek przy personalizacjach zaproszeń ? 

Jeśli tak, to zapraszamy Was do śledzenia naszego bloga, mamy ogromną nadzieję że nasze porady okażą się pomocne i rozwiążą nie jeden Wasz problem.

Nie traćcie więc głów w wirze ślubnych przygotowań, śledźcie nas na bieżąco, komentujcie, pytajcie.

Jesteśmy tu dla was, po to by zadbać żeby ten dzień pozostał na długo w pamięci Waszej i Waszych gości oraz by był dokładnie taki jaki sobie wymarzyliście.

Z gorącymi pozdrowieniami,

Zespół stronawesela.pl


Stronawesela to nowoczesna pracownia ślubna z długoletnią tradycją. Od wielu lat produkujemy zaproszenia ślubne i dodatki weselne. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią wielu ślubów oraz przyjęć weselnych w całej Polsce.

Powiązane z artykułem

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Pracownia Twórcza Stronawesela
Trzciana 412, 32-733 Trzciana
pow. bocheński, woj. małopolskie

Tel. 14 6136 298
Tel. 534 000 808
E-mail. kontakt@stronawesela.pl

INSTAGRAM Z PRACOWNI