534 000 808 | 14 613 62 98 Aktualny czas realizacji: 4 dni od akceptacji projektu

O nas

Pracownia Twórcza stronawesela.pl

Rzeczy niezwykłe dla niezwykłych chwil

Stronawesela to nowoczesna pracownia ślubna z długoletnią tradycją oraz przesłaniem: "Rzeczy niezwykłe dla niezwykłych chwil".

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją papeterii ślubnej i dodatków weselnych. Dostarczamy zaproszenia ślubne w wielu różnych wzorach i odmianach. W naszej ofercie zaproszeń znajdziecie: zaproszenia ślubne, oryginalne zaproszenia ślubne, rustykalne zaproszenia ślubne, nietypowe zaproszenia ślubne, nowoczesne zaproszenia ślubne, śmieszne zaproszenia ślubne, zawiadomienia na ślub oraz zaproszenia na zamówienie.

To co nas wyróżnia na skalę światową to fakt, że każde nasze zaproszenie na ślub projektowane jest w wielu wersjach kolorystycznych. Następnie do każdej wersji wykonywane są wszystkie dodatki weselne. Podziękowania dla rodziców, księga gości, plan stołów weselnych, pudełko na koperty, winietki ślubne, zawieszki na alkohol, pudełka na placki, pudełka na alkohol, menu weselne i wiele innych. Wygląda to tak, że dla każdego zaproszenia wykonywanych jest aż 324 projekty. Ten ogrom pracy daje Wam gwarancję, że stworzycie piękne kompozycje na swoje wesele w niskiej cenie, ponieważ projekty są już gotowe i nie musicie Państwo za nie dodatkowo płacić. Zaproszenia Ślubne i Dodatki weselne

Recepta na stworzenie ponadczasowych kolekcji wymaga wielu lat doświadczenia.

Jak już wiesz, tworzymy produkty, które mają za zadanie sprawić, aby Wasz ślub i wesele były wyjątkowe.

Od samego początku mieliśmy jeden cel: stworzyć papeterię ślubną i dodatki, które będą kreatywne i ponadczasowe. Chcieliśmy również dać Ci możliwość dopasowania ich do posiadanego budżetu. Teraz dzięki dziesiątkom wersji kolorystycznych jednej kolekcji możesz wyrazić siebie w niedostępny do tej pory sposób.

Eksploruj, poznawaj i wybieraj produkty, które ubarwią Wasze wesele.

Poznaj nasze kolekcje

Śledzić trendy i wyznaczać nowe

Jak nie przespać trendu i być na czasie?

Zawsze staramy się podążać za trendami, a w wielu przypadkach być ich częścią. Dużą zaletą naszych wzorów jest również ich ponadczasowy charakter.