Tabliczki

Tablice powitalne dla gości weselnych to miły dodatek dekoracyjny, który już na wejściu do sali przywita zaproszonych gości. Tablica może mieć różne wzory i napisy, które warto dopasować do stylu swojego wesela czy do wybranego motywu.

Tablica powitalna na wesele

Tablica powitalna na wesele doskonale udekoruje wejście do sali weselnej jednocześnie nawiązując do wybranego przez Parę Młodą stylu czy motywu przewodniego wesela. Spójność różnych dodatków i wystroju sali jest bardzo ważna i zdecydowanie pomoże w wytworzeniu magicznej atmosfery. Warto zdecydować się na tablicę powitalną ze względu na jej funkcjonalny i dekoracyjny charakter.

Nasze tablice powitalne drukujemy na papierze oraz różnych rodzajach akrylu. Dostępny jest akryl złoty, lustrzany oraz mrożony. Szeroki wybór podkładów sprawia, że każdy z łatwością znajdzie ten, który najlepiej będzie pasować do wybranego stylu wesela. Tablice powitalne możemy także oprawić. Proponujemy ramy w kolorze białym, brązowym oraz czarnym. Kolory te są dość uniwersalne i powinny dobrze wpasować się w estetykę Waszego wesela.


Personalizowana tabliczka powitalna dla gości weselnych

Projektowane przez nas tablice powitalne na wesele można dowolnie personalizować. Oferujemy szeroki wybór motywów i wzorów, które bardzo łatwo można dopasować do pozostałych dodatków weselnych. Chcemy, żeby każda Para Młoda mogła znaleźć u nas kolekcję, która będzie doskonale pasować do wybranego przez nich stylu wesela czy motywu przewodniego uroczystości.

Na tablicy powitalnej może znaleźć się dowolny tekst. Najczęściej jest to krótkie powitanie gości weselnych oraz imiona Pary Młodej wraz z datą ślubu. Tablica powitalna stanowi niesamowitą dekorację wejścia do sali weselnej i wprowadza gości weselnych w  odpowiedni nastrój. Wybrany motyw tablicy powinien nawiązywać do dekoracji znajdujących się na sali weselnej. Wtedy wszystkie elementy wystroju będą tworzyć spójną i starannie zaplanowaną całość.


Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię