Wierszyki na zaproszenia ślubne

Wiersze do treści zaproszeń

Wiersze i wierszyki do zaproszeń

Modnym trendem jest umieszczanie w treści zaproszeń dodatkowych cytatów, które jasno klarują powagę sytuacji i nadają wzniosłości całemu wydarzeniu. Wiersz w zaproszeniu to miły element, który nadaje charakteru i subtelności. Coraz więcej par decyduje się na tego typu krok, jednak jest to zadanie czasochłonne i wymagające uwagi, której często przed ślubem brakuje. Specjalnie dla takich osób przygotowaliśmy specjalnie wyselekcjonowane wzory wierszy i wierszyków do zaproszeń ślubnych. Wybierz jeden dla siebie i zachwyć się nim.

Wiersz 1

Trzy czwarte z miłości, dwie piąte z rozsądku, ciut z wyrachowania, trochę dla porządku, kapkę dla tradycji, tyci dla reklamy, oświadczamy wszystkim, że się pobieramy!!!

Wiersz 2

Kiedy pojawia się miłość, to pomiędzy ludźmi przepływa anioł, którego nikt nie widzi oprócz tych, którzy się kochają.

Wiersz 3

Szczęście Ci niosę i Ty daj mi szczęście! Ręce wyciągam, by chwycić Twe ręce. Sercem gorącym przyjmuję Twe serce, Pragnę być z Tobą i… Już z nikim więcej!

Wiersz 4

Jeżeli kochać – to kochać stale, dopóki serce przestanie bić. I swej miłości nie wstydzić się wcale, bo bez miłości nie można żyć.

Wiersz 5

Jestem prostym pytaniem Ty jesteś odpowiedzią na nie…

Wiersz 6

Jedynie miłość nadaje sens naszemu istnieniu.

Wiersz 7

Oto biorę sobie Ciebie, aby Cię mieć i zachować,
na dolę piękną i szpetną, najlepszą i najgorszą,
we dnie i w nocy, w chorobie i zdrowiu,
albowiem sercem całym Cię miłuję i przysięgam
miłować Cie wiecznie, póki śmierć nas nie rozłączy.

Wiersz 8

Nadeszła ta chwila wymiany obrączek i serce odmawia spokoju. A miłość nasza jest piękna, jak piękna jest wiosna w maju. Przezwycięży wszystkie przeciwności losu i wieczne to będzie uczucie.

# Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię