534 000 808 | 14 613 62 98 Aktualny czas realizacji: 4 dni od akceptacji projektu

Czy zaproszenia ślubne daje się rodzicom? Podpowiadamy!

Jak to jest z tymi zaproszeniami ślubnymi dla rodziców? Powinno się je wręczać, czy raczej nie? Wyjaśniamy w artykule!

Czy zaproszenia ślubne daje się rodzicom? Podpowiadamy!

Jak to jest z tymi zaproszeniami ślubnymi dla rodziców? Powinno się je wręczać, czy raczej nie? Pary młode często są zdezorientowane, bo wydaje się to oczywiste, że rodzice są zaproszeni na wesele, szczególnie jeśli pomagają w jego organizacji. Co więc zrobić? Wyjaśniamy w artykule! 👇

Zaproszenia ślubne dla rodziców - dawać czy nie?

Bardzo często na zaproszeniach ślubnych pary młode umieszczają zwrot, że zapraszają na swój ślub i wesele wraz z rodzicami. I to właśnie przez to w momencie, kiedy mają wypisać zaproszenia dla rodziców, zaczynają się zastanawiać, czy skoro zapraszają „wraz z rodzicami”, to powinni w ogóle ich zapraszać - bo jest to oczywiste, że mają przyjść na uroczystość.

Innym powodem, dla którego pary młode mają wątpliwości, jest fakt, że rodzice nie tylko pomagają w organizacji wesela, ale często też częściowo lub całościowo je finansują. To właśnie głównie te dwie rzeczy sprawiają, że młodzi trochę nie wiedzą, co zrobić.

Naszym zdaniem jednak powinniście wręczyć swoim rodzicom zaproszenia na ślub! Będzie to miły gest z waszej strony, no i też piękna pamiątka dla rodziców. Na pewno poczują się docenieni, jeśli oficjalnie ich zaprosicie.

                    

Co wpisać w treści zaproszeń dla rodziców

Treść zaproszenia dla rodziców może, ale nie musi, być taka sama jak dla pozostałych gości weselnych. Właściwie to warto wykorzystać zaproszenia nie tylko po to, żeby już tak oficjalnie zaprosić rodziców, ale też podziękować im za pomoc w organizacji czy poprosić o błogosławieństwo.

Dlatego oprócz standardowych informacji o tym, gdzie i kiedy odbędzie się wasz ślub i wesele, możecie dołożyć także ładne podziękowanie od serca lub prośbę o błogosławieństwo. Oto przykładowa treść zaproszenia na ślub dla rodziców 👇


Kochana Mamo, Kochany Tato!

Szliście z nami przez całe nasze życie,

chroniliście przed złem, dawaliście ciepło i otuchę,

uczyliście trudnej sztuki życiowej mądrości,

zaszczepialiście w nas Wasze piękno i wartość,

kochaliście, wspieraliście, oddając nam swe serce.


Tym samym mamy zaszczyt zaprosić

Kochanych Rodziców


Imiona i Nazwisko Rodziców


na swój ślub, który odbędzie się dnia

30 czerwca 2024 roku o godz. 18.00

w Katedrze św. Dominika w Sosnowcu.


Po uroczystości zaślubin zapraszamy na przyjęcie weselne,

które odbędzie się w restauracji „Biały Las” w Trzcianie.

Kochamy Was z całego serca


Imię Pani Młodej Imię Pana Młodego

              

Jakie zaproszenia dla rodziców wybrać

Rodzicom możesz wręczyć te same zaproszenia, co gościom. Pamiętaj jednak o tym, żeby odpowiednio dopasować treść. Nie jest to jednak jedyna opcja, bo możesz też wybrać zaproszenia, które są przygotowywane specjalnie dla rodziców.

Ciekawym pomysłem są drewniane zaproszenia, gdzie pod wyciąganym sercem ukrywa się treść zaproszenia.

Pięknie też wyglądają drewniane pudełeczka, w środku których możecie umieścić dowolną treść. Tutaj zmieści się więcej tekstu niż w przypadku zaproszeń z sercem, a więc jeśli chcecie dodać podziękowania czy prośbę o błogosławieństwo, to pudełeczko może być lepszym wyborem.

Oceń

0/5
Ilość ocen: 0
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię Możesz dodać swoją opinie
Wpisz swoje imię i napisz swoją opinię.