Aktualny czas realizacji: 4 dni od akceptacji projektu
Produkty: 3

Pudełka na koperty ślubne w różnych kolorach

Drewniane pudełka na koperty ślubne to bardzo dobry sposób na zebranie i  przechowywanie kopert otrzymanych od gości weselnych. Oferujemy pudełka w trzech kolorach – białym, brązowym oraz naturalnego drewna. Kolory te łatwo wpasują się w większość styli czy motywów weselnych. Nasze pudełka na koperty pomieszczą duże oraz małe koperty ślubne, a więc dobrze sprawdzą się w każdej sytuacji.

Pudełka na koperty ślubne to eleganckie rozwiązanie, który cieszy się dużą popularnością wśród Par Młodych. Pudełka te są nie tylko wygodne, ale mogą stanowić również dodatkową dekorację sali weselnej. Wystarczy tylko zdecydować się na motyw odpowiedni dla siebie. W naszej ofercie znajdziecie kilka różnych propozycji napisów i elementów graficznych do wyboru, które z pewnością wpasują się w klimat Waszego wesela.


Personalizowane pudełka na koperty ślubne

Personalizowane pudełka na koperty ślubne to bardzo dobry pomysł na zorganizowanie bardziej wyjątkowego i niepowtarzalnego wesela. Na przodzie pudełka możemy wygrawerować dowolny napis zgodnie z dostępnymi u nas motywami. Proponujemy imiona Pary Młodej, datę ślubu czy napis „love". Na górze pudełka również możemy wygrawerować wybrany przez Was napis. Może to być podziękowanie dla gości weselnych za ich prezenty.

Dodatkowym atutem naszych pudełek na koperty ślubne jest możliwość dołożenia zamknięcia. Dzięki temu zwiększycie bezpieczeństwo Waszych prezentów. Poza tym elegancki kluczyk dodaje uroku i szyku drewnianej skrzyneczce. Warto zdecydować się na drewniane pudełko na koperty ślubne, gdyż rozwiązanie to nie tylko doskonale się prezentuje na weselu, ale jest również bardzo praktyczne i wygodne.