534 000 808 | 14 613 62 98 Aktualny czas realizacji: 4 dni od akceptacji projektu

Kiedy zamówić zaproszenia ślubne?

Przygotowania do ślubu to długotrwały ale jakże przyjemny proces. Gdy data ślubu zbliża się wielkimi krokami przychodzi czas aby poinformować gości o najważniejszym dniu z życia Młodej Pary . W tym momencie na pewno niezbędne i nie zastąpione będą zaproszenia ślubne. Sprawa wydawać może się prosta ale…

Kiedy zamówić zaproszenia ślubne?

Przygotowania do ślubu to długotrwały ale jakże przyjemny proces. Gdy data ślubu zbliża się wielkimi krokami przychodzi czas aby poinformować gości o najważniejszym dniu z życia Młodej Pary . W tym momencie na pewno niezbędne i nie zastąpione będą zaproszenia ślubne. Sprawa wydawać może się prosta ale…

Na rynku papeterii ślubnych jest mnóstwo firm zajmujących się produkcją zaproszeń ślubnych. Dlatego na wybór zaproszeń trzeba poświęcić nie raz kilka tygodni. Nie bez przyczyny mówi się , że „ zaproszenie jest wizytówką Naszego wesela” dlatego powinniśmy zadbać o każdy nawet najmniejszy szczegół.

Na początku należy określić jaki wzór zaproszeń nas interesuje, czy mają to być zaproszenia w motywach kwiatowych, w stylu Boho czy np. minimalistyczne. Już w tym momencie musimy podjąć decyzję czy zaproszenie ma odzwierciedlać charakter Naszego wesela.

Kiedy zamówić zaproszenia ślubne?

Gdy znajdziemy Nasze wymarzone zaproszenia i przystępujemy do ich zakupu należy pamiętać o czasie realizacji. Każdy z firm ma podany okres realizacji np. od 5 do 10 dni roboczych (nie wliczamy tutaj weekendu ). Idealnym momentem aby zamówić zaproszenia jest okres od 6 do 4 miesięcy przed datą ślubu . Ten czas pozwoli Wam na zaproszenie Gości bez zbędnego pośpiechu, oraz na ewentualne domówienie kilku sztuk w sytuacji gdy kogoś przez przypadek pominiemy. Należy zwrócić również szczególną uwagę na liczbę zapraszanych gości, gdzie zamieszkują czy poza granicą kraju czy w odległych miejscowościach.

W sezonie ślubnym okres realizacji może być również wydłużony ze względu na większą ilość zamówień dlatego Stronawesela.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i oferuje usługę ekspresowej realizacji . Po zakupie dodatkowej opcji zaproszenia ślubne są gotowe po upływie 2 dni roboczych od momentu akceptacji elektronicznego projektu, który wysyłany jest po każdym otrzymanym formularzu pozakupowym.

Oceń

0/5
Ilość ocen: 0
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię Możesz dodać swoją opinie
Wpisz swoje imię i napisz swoją opinię.