Aktualny czas realizacji: 4 dni od akceptacji projektu

Filtry

Styl

Kolor

Rodzaje kwiatów

Księga gości weselnych to doskonały sposób na zachowanie wspomnień z dnia ślubu i wesela. Księga daje gościom możliwość napisania czegoś od siebie, prosto z serca. Sprawdź nasze kolekcje i wybierz tą, która najlepiej będzie pasować do Twojego wesela.
Wyczyść filtr
Produkty: 339
Strona z 6
Pokazano 1-60 z 339 pozycji

Księga gości jako pamiątka z wesela

Księgi gości weselnych są wykorzystywane od lat. Największym sentymentem obdarzamy ją jednak po kilku lub kilkunastu latach od jej zapełnienia. Przynosi ona ze sobą niesamowite wspomnienia! Goście zaproszeni na wesele są najważniejszymi dla Was ludźmi. Twoja rodzina i przyjaciele są dumni z tego, że mogą towarzyszyć Wam w tym jakże podniosłym dniu. Zapewne chcieliby pozostawić coś po sobie. Wtedy na pierwszy plan wysuwa się księga gości weselnych, w której najbliżsi mogą wpisać życzenia płynące prosto z serca. Dużo łatwiej zapisać coś na papierze, ponieważ nie każdy ma odwagę na szczere życzenia osobiście. Księga gości pozwoli uniknąć tej krępującej sytuacji. Ten typ pamiątki jest świetnym sposobem na przywołanie magii tamtego wspaniałego wydarzenia. Jest to na pewno jedna z bardziej oryginalnych możliwości zatrzymania tych wielu ciepłych słów.

 

Czy księga gości weselnych jest jeszcze potrzebna?

Wspaniałym momentem jest przyjmowanie życzeń w dniu ślubu, dlatego idealnym pomysłem na ich zapamiętanie jest księga gości. Jest to wyśmienity pomysł na uwiecznienie wielu wspaniałych słów, które w tym dniu przekazują Wam goście. Staje się ona piękną pamiątką Pary Młodej. Warto wracać do niej w przyszłości np. w kolejne rocznice. Kiedy atmosfera podczas zabawy rozluźnia się, umysły gości stają się bardziej kreatywne, dzięki czemu wciągają się oni w tą zabawę wpisując najróżniejsze życzenia. Ponadto kiedy kącik z księgą dla gości zostanie pięknie urządzony może być wspaniałą dekoracją. Pamiętajcie, że każde miłe słowo, dowcip czy dobra rada wpisane tam, będą Wam przypominać o tym wspaniałym dniu. Jest ona jak najbardziej potrzebnym elementem a ponadto stanowi swoista pamiątkę. Pamiątkę, która zostanie na lata.

Personalizowane księgi gości

W zamieszaniu związanym z licznymi przygotowaniami do tego pięknego dnia, pamiętajmy o drobnych dodatkach takich jak księga gości, szczególnie zważając na to jak ważną pełni ona rolę! W naszej ofercie znajdziecie wiele motywów ksiąg, które na pewno urzekną was swoim wyglądem. Wszystkie sprzedawane przez nas księgi charakteryzują się świetną jakością i wykonaniem. Stworzone są z bardzo dobrej jakości materiałów. Jest to nie tylko papier o odpowiedniej gramaturze ale również materiał, z którego została wykonana oprawka oraz materiały ozdobne, które się na niej znajdują.