Oświadczyny w Walentynki – wszystko, co musisz wiedzieć

Oświadczyny w Walentynki – wszystko, co musisz wiedzieć

Walentynki to wyjątkowy czas dla wszystkich zakochanych. 14 lutego to doskonała okazja do świętowania swojej miłości i spędzenia tego dnia wspólnie. Romantyczna atmosfera i walentynkowe szaleństwo powodują jednak, że wiele par może zadawać sobie pytanie – czy to już czas na kolejny krok?


Skąd wiedzieć, że to już czas na oświadczyny?

Jest kilka pytań, na które powinniście sobie odpowiedzieć przed podjęciem decyzji o oświadczynach. Ważne jest, żeby zrobić to w odpowiednim dla siebie czasie, a nie pod wpływem zbliżającego się święta – na przykład Walentynek. Jeśli jednak jesteście pewni swojej decyzji, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z walentynkowej aury.

Oznaki, że już jesteście gotowi na zaręczyny:

  • Macie podobne poglądy i plany na przyszłość. Wiecie, czego chcecie i oczekujecie od życia (zgadzacie się w kwestii dzieci, kariery czy podziału obowiązków).
  • Wspieracie się w trudnych chwilach, jesteście ze sobą szczerzy. Możecie być sobą w swoim towarzystwie, nie musicie ukrywać swoich prawdziwych pragnień, kompleksów czy wad.
  • Ufacie sobie i wiecie, że możecie liczyć na siebie w każdej sytuacji.


Oświadczyny w Walentynki – zalety

Zorganizowanie oświadczyn zazwyczaj leży po stronie panów i zdecydowanie nie jest to proste zadanie. W tajemnicy przed przyszłą narzeczoną muszą zaplanować romantyczny wieczór, wycieczkę, koncert lub inną atrakcję. Do tego nie mogą zapomnieć o najważniejszym – odpowiednim pierścionku, który nie tylko będzie pasować na palec ukochanej, ale również będzie się jej podobał.

Jakie są zalety oświadczyn w Walentynki?

  • Romantyczna atmosfera – tego dnia serduszka i czerwone róże pojawiają się wszędzie. Nie trudno będzie więc zadbać o doskonałą aurę i wyjątkowe chwile.
  • Łatwiej ukryć swoje plany – skoro decydujecie się na świętowanie Walentynek, to Wasza partnerka spodziewa się, że ten dzień spędzicie w wyjątkowy sposób. Macie więc niepowtarzalną okazję na zaskoczenie swojej drugiej połówki. Pod warunkiem, że wszystkie zaręczynowe plany utrzymacie w absolutnej tajemnicy ?
  • Wyjątkowa data – oświadczyny w Walentynki sprawią, że nigdy nie zapomnicie o rocznicy swoich zaręczyn, a 14 lutego będziecie obchodzić podwójne święto.


Kiedy zrezygnować z oświadczyn w Walentynki?

Oświadczyny w Walentynki to jednak nie zawsze dobry pomysł. Nie sprawdzi się on w przypadku par, które nie lubią tego święta. Jeśli więc Twoja partnerka uważa, że Walentynki to tylko komercyjny wymysł i chwyt marketingowy, to zdecydowanie unikaj tej daty.

Walentynki to dość popularny termin na oświadczyny, a więc jeśli martwi Was, że nie będziecie jedyną parą tego dnia, która powie sobie „tak”, to również powinniście zrezygnować z pomysłu walentynkowych zaręczyn.


Walentynkowy Challenge dla par – weź udział w naszej zabawie

My w Stronawesela ulegamy jednak romantycznej atmosferze Walentynek i z tej okazji organizujemy wyjątkowy challenge dla par. Chcielibyśmy podzielić się z Wami pomysłami na romantyczny wieczór i zaproponować kilka ciekawych wyzwań i testów.

Challenge potrwa siedem dni, a ostatni dzień wyzwania wypada dokładnie w Walentynki.  Do wyzwania możecie dołączyć pod tym linkiem
Zapraszamy! ?


Instagram

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię