Otwieracz

Otwieracz to doskonale wyglądający i praktyczny prezent dla gości weselnych. Ten drobny upominek z pewnością ucieszy gości i sprawi, że poczują się docenieni. Posiadamy otwieracze w różnych kolorach i motywach. Sprawdź nasze kolekcje!

Otwieracz – praktyczny prezent dla gości weselnych

Prezenty dla gości weselnych w ramach podziękowania za przybycie coraz częściej pojawiają się na dzisiejszych weselach. Drobne upominki to doskonały sposób na wyrażenie swojej wdzięczności i  podziękowanie gościom za udział w tym ważnym dniu.

Otwieracz to oryginalny i praktyczny pomysł na prezent dla gości. Nasze otwieracze dostępne są w różnych motywach i wzorach, które są spójne z pozostałymi elementami papeterii ślubnej znajdujących się w naszej pracowni. Każda Para Młoda może więc z łatwością dopasować wygląd otwieraczy do wybranych wcześniej zaproszeń czy też do stylu wesela.


Personalizowane otwieracze na prezent dla gości

Otwieracze dostępne w naszej ofercie można dowolnie personalizować. Na otwieraczach znajdują się imiona Pary Młodej oraz data ślubu. Oprócz tego, możecie wybrać dowolną treść krótkiego podziękowania, dzięki któremu goście poczują się docenieni i wyróżnieni.

Personalizowane otwieracze to nie tylko praktyczny prezent dla gości weselnych, ale także wspaniała pamiątka dnia ślubu i wesela. Motyw pasujący do pozostałych dekoracji i stylu Waszego wesela będzie przypominał gościom o  wspólnie spędzonym czasie i doskonałej zabawie.


Oceń

5/5
Ilość ocen: 2
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię
Anastazja
2021-12-14
Zaproszenia wykonane starannie. Jestem bardzo zadowolona! :)
Gabrysia
2021-12-06
Szybka i bezproblemowa realizacja.