Rebusy do zaproszeń ślubnych.

Łamigłówki przedstawione przy użyciu znaków, rysunków i tekstu to nic innego jak znane od dawna rebusy. Stosowane były już w średniowieczu chociaż największą popularność zdobyły w dzisiejszych czasach. Rozwiązywanie łamigłówek i rebusów kojarzy Nam się z zabawa dla dzieci, coraz częściej stosowane są przez dorosłych w celu przekazania w subtelny sposób informacji.

Jeszcze kilka lat temu przy organizacji wesela nikt nie zastanawiał się nad otrzymanymi prezentami, które niejednokrotnie się powielały. Pary Młode chcące uniknąć tego problemu już przy zamawianiu zaproszeń ślubnych myślą jak przekazać tą informację swoim gościom tak aby nie otrzymać 5 żelazek. Pierwszym pomysłem, który pojawił się na rynku papeterii ślubnej były wierszyki, które jasno określały czego Państwo Młodzi oczekują w prezencie.

Prezenty są ślubu miłym dodatkiem,   ale nie zawsze trafnym wydatkiem.  Sponsorów szukamy naszego mieszkania,   Więc problem prezentów jest do rozwiązania.  Mile widzianym i bardzo gustownym,  Będzie bilecik ze znakiem wodnym.

  Jeśli to nie kłopot dla Was Goście Mili,   prosimy byście zamiast kwiatów   wino nam sprawili. 

  Bardzo chcemy wszystkich prosić  by nam kwiatów nie przynosić.  Stąd wiadomość ku publice,  chcemy z winem mieć piwnice.   Niekoniecznie z winnic sławnych,   za to pełne win wytrawnych,  wina włoskie, bądź też z Chile,   co zapewnią miłe chwile. 

Zaproszenia ślubne mają to do siebie, że każdy może je zaprojektować w indywidualny sposób. Rynek papeterii ślubnej ma nieograniczone możliwości. W ostatnim czasie hitem okazały się rebusy ślubne, które są luźniejsza formą tradycyjnych wierszyków, które mają na celu poinformowanie Gości weselnych co Młoda Para chciałaby otrzymać w prezencie. Najczęściej rebusy ślubne przedstawiają graficzną propozycję zamiany prezentów na kopertę. Ta sama możliwość również dotyczy kwiatów, które zamieniane są np. na książkę, butelkę wina czy kupon lotto.

rebusy1.png
rebusy2.png

Rebus ślubny poprzez swoją luźną formę sugeruje Waszym Gościom co chcielibyście otrzymać lecz z racji jego zabawnego przedstawienia nie będzie on źle odebrany i koniecznością . Specjalnie dla Was zespół Stronawesela.pl przygotował kilka możliwości wyboru właśnie takich rebusów. Aby ułatwić Wam decyzje czy zamienić tradycyjny wierszyk na rebus zapraszamy Was do zapoznania się z naszym propozycjami, które umieszczone są w każdym formularzu pozakupowym, który jest do pobrania na naszej stronie internetowej . Znajdziecie tam najczęściej wybierane łamigłówki. Idąc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w rebusach możemy odzwierciedlić Wasze pomysły na prezent.

Instagram

Oceń

5/5
Ilość ocen: 1
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię
2020-04-28