Statuetki Akrylowe ze zdjęciem

Akrylowe statuetki z własnym zdjęciem to oryginalny i niepowtarzalny pomysł na prezent dla rodziców z okazji Waszego ślubu. Statuetki z pewnością wzruszą Waszych rodziców i będą stanowić doskonałą pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

Podziękowanie dla rodziców – statuetki ze zdjęciem

Podziękowania dla rodziców to ważny element weselnych uroczystości. Warto wybrać prezent, który będzie niepowtarzalny i wyjątkowy. Doskonale sprawdzą się statuetki akrylowe ze zdjęciem Pary Młodej. Wasze zdjęcie i treść podziękowania z pewnością wzruszą Waszych rodziców, a gotowa statuetka będzie stanowiła wspaniałą pamiątkę w przyszłości.

Nasze akrylowe statuetki dostępne są w różnych wzorach, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Posiadamy zarówno proste kształty, jak i  serca oraz kwiaty. Dzięki temu łatwiej jest dopasować swoje zdjęcie do statuetki.


Personalizowane statuetki dla rodziców

Personalizowane statuetki ze zdjęciem to doskonały pomysł na prezent dla rodziców z okazji Waszego ślubu i wesela. Możecie wybrać dowolne Wasze zdjęcie, które będzie dobrze pasować do wybranego kształtu statuetki.

W personalizacji prezentu dla rodziców pomoże Wam formularz personalizacji. Możecie wpisać własną treść podziękowania lub skorzystać z naszych inspiracji i podpowiedzi. Dodatkowo, możecie wybrać czcionki, które najbardziej Wam się podobają lub te, które pojawiły się już na Waszych zaproszeniach ślubnych.


Oceń

5/5
Ilość ocen: 2
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię
Laura
2021-08-29
Cieszę się, że trafiłam na tę stronę. Znalazłam zaproszenia, które świetnie do nas pasują. Realizacja przebiegła szybko i sprawnie
Kazimiera
2021-01-11
Bardzo szybko, profesjonalnie, łatwy kontakt i błyskawiczne odpowiedzi. Serdecznie polecam i pozdrawiam! ?