Najedź na zdjęcie, żeby powiększyć

Zaproszenia ślubne w Etui Akwarelka - Motyw 1

Koperta
Personalizacja Kopert
Dekoracja Kopert
Lak
Etui
Ozdoba Etui
Papier papeterii
Dodatkowe wkładki
Aplikacja
Dodatkowa Karta
3.49
*min. Ilość 20
Papier Satynowy, Skóra, Prążek,
Próbka Kup 1 szt. zaproszenia,
Rozmiar zaproszenia ok. 142x100 mm,
Rozmiar papieru ozdobnego ok. 150x288 mm,
Styl Rustykalne, Botaniczne, Ekologiczne, Kwiatowe,
Kolor Zielony,
W cenie zaproszenia masz pełną personalizację. Gdy zamówisz już nasze zaproszenia, wypełnij ten formularz. Ważne, aby wypełnić formularz w programie Adobe Reader. Formularz wypełniony w przeglądarce internetowej nie zapisze danych. Gdy będziesz gotowy, wypełniony formularz wyślij na nasz email: kontakt@stronawesela.pl

Produkty powiązane

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Oceń

5/5
Ilość ocen: 2
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię
Ewa
2021-05-11
Przepiękne zaproszenia! Super kontakt z klientem oraz anielska cierpliwość, naprawdę ? Po zakupie trzeba wypełnić bardzo konkretny, prosty do wypełnienia formularz, który ułatwia sprawę. Wszelkie zmiany w projekcie są ustalane mailowo i projekt każdorazowo jest wysyłany do klienta do akceptacji, więc widać dokładnie, jak to będzie wyglądało. Dodatkowo dostałam 3 "puste" zaproszenia więcej niż zamawiałam ? Zdecydowanie polecam! Na pewno wrócę tu po winietki, numerki na stoły itp.
Natasza
2021-04-28
Stronawesela.pl zrealizowała nasze zaproszenia weselne w przeciągu niecałego tygodnia od zamówienia, mimo że nanosiliśmy poprawki do projektu. Wykonanie zaproszeń jest wspaniałe, są piękne i takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Polecamy, bo jakość, obsługa i czas realizacji jest pierwsza klasa!!! ?