Zaproszenia ślubne z kolekcji Heart of Flowers

Kolekcja Heart of Flowers to minimalistyczne zaproszenia ślubne z wiankami w kształcie serca. Zaproszenia te są delikatne i lekkie. Doskonale będą pasować do wesela w stylu rustykalnym, które inspirowane jest pięknem przyrody. Akwarelowe listki i kwiaty prezentują się wyjątkowo świeżo i elegancko.

Proste zaproszenia ślubne z kolekcji Heart of Flowers

Zaproszenia ślubne z kolekcji Heart of Flowers to proste i delikatne zaproszenia. Udekorowane są pięknymi wiankami stworzonymi z listków różnych roślin i kwiatów. Dzięki wykorzystaniu techniki akwareli, wianki prezentują się niezwykle lekko i świeżo.

Każdy z motywów ma inną paletę kolorystyczną, żeby łatwo można było dopasować kolor zaproszenia do koloru przewodniego wesela. Motyw pierwszy to połączenie zielonych i złotych listków. Motyw drugi to wianek w różnych odcieniach zieleni, który świetnie komponuje się z kopertą w kolorze butelkowej zieleni. Motyw trzeci przedstawia listki i kwiaty w czerwonym i fioletowym kolorze.

Minimalistyczne zaproszenia ślubne Heart of Flowers

Heart of Flowers to minimalistyczne zaproszenia ślubne z wiankami w kształcie serca. Możecie je dowolnie personalizować – wybrać własny tekst zaproszenia, cytaty i dodatkowe teksty. Pomoże Wam w tym przygotowany przez nas formularz personalizacji, w którym znajdują się różne pomysły i inspiracje na treść zaproszenia.

W kolekcji znajdują się nie tylko zaproszenia jednokartkowe i składane, ale także dodatkowe karty i wkładki. Na dodatkowych wkładkach można umieścić informację o prezentach i Wasze dane kontaktowe potrzebne gościom w celu potwierdzenia przybycia. Na dodatkowej karcie mogą znaleźć się Wasze imiona otoczone wiankiem w kształcie serca lub ważny dla Was cytat.

Rustykalne zaproszenia ślubne z kolekcji Heart of Flowers

Zaproszenia z kolekcji Heart of Flowers doskonale będą pasować do wesela w stylu rustykalnym. Lekkie roślinne wzory i  delikatna paleta kolorystyczna to cechy charakterystyczne tego stylu. Rustykalne zaproszenia ślubne bardzo dobrze komponują się z dodatkami takimi jak drewno, świece i lampiony.

Do zaproszeń z kolekcji Heart of Flowers możecie dobrać kolorowe koperty i podklejki pod zaproszenie. Duży wybór kolorów sprawia, że łatwo można wybrać odpowiedni kolor koperty do danego motywu. Możecie również zdecydować się na sznurki oraz kolorowe wstążki, które dodatkowo ozdobią zaproszenia.

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię