Zaproszenia ślubne z kolekcji Rustic Summer

Kolekcja Rustic Summer inspirowana jest kwiatami i ciepłymi wakacyjnymi miesiącami. Zaproszenia te to połączenie stylu minimalistycznego i rustykalnego. Dzięki kwiatowym ozdobnikom prezentują się bardzo elegancko i delikatnie. Sprawdź naszą kolekcję Rustic Summer!

Nietypowe zaproszenia ślubne z kolekcji Rustic Summer

Kolekcja Rustic Summer to połączenie stylu minimalistycznego i rustykalnego. Motywy widoczne na zaproszeniach są delikatne i eleganckie. Wykorzystane kwiaty kojarzą się z wakacyjnymi, letnimi dniami, co jest nawiązaniem do stylu rustykalnego inspirowanego pięknem natury. Na zaproszeniach pojawiają się bukiety kwiatowe w donicach, co sprawia, że zaproszenia mają charakter vintage.

Paleta kolorystyczna tej kolekcji jest różnorodna, ale kolory nie są jaskrawe. Zaproszenia te dobrze będą pasować do kolorowych kopert i podklejek. Świetnie sprawdzą się barwy nawiązujące do przyrody i kwiatów, takie jak butelkowa zieleń, bordowy czy niebieski. Zaproszenia rustykalne przypadną do gustu wszystkim wielbicielom naturalnych motywów i wzorów.

Rustykalne zaproszenia ślubne z personalizacją

Tekst zaproszeń ślubnych dostępnych w naszej ofercie możecie dopasować do swoich potrzeb, dzięki czemu zaproszenia będą takie, jak sobie wymarzyliście. W przygotowanym przez nas formularzu personalizacji znajdziecie różne propozycje tekstów i inspiracje, które możecie wykorzystać.

Vintage zaproszenia ślubne z kolekcji Rustic Summer to nie tylko karta główna z zaproszeniem, ale także dodatkowe wkładki, wklejki do kopert i zaklejki zaprojektowane do każdego motywu. Dzięki tym elementom jeszcze lepiej dopasujecie papeterię ślubną do swojego wesela. Z łatwością dobierzecie również kolorowe koperty i podklejki oraz wstążki w pasujących do nich kolorach.

Zaproszenia na ślub vintage z kolekcji Rustic Summer

Zaproszenia vintage z kolekcji Rustic Summer będą pasować do wielu wesel ze względu na swój rustykalny i minimalistyczny charakter. Doskonale prezentują się one z  czerwonymi, niebieskimi i zielonymi dodatkami, takimi jak koperty, podklejki oraz ozdobne wstążki. Te delikatne zaproszenia ślubne z pewnością spodobają się Waszym gościom.

Kolekcja Rustic Summer to nie tylko zaproszenia jednokartkowe, ale także kwadratowe, składane i w etui. Dostępne są również dodatki weselne, do których należą m.in. zawieszki na alkohol, menu weselne, winietki na stół oraz tablice powitalne. Dzięki temu wystrój Waszej sali będzie spójny i elegancki.

Oceń

0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię