534 000 808 | 14 613 62 98 Aktualny czas realizacji: 4 dni od akceptacji projektu
Kolekcja Rustic Summer inspirowana jest kwiatami i ciepłymi wakacyjnymi miesiącami. Zaproszenia te to połączenie stylu minimalistycznego i rustykalnego. Dzięki kwiatowym ozdobnikom prezentują się bardzo elegancko i delikatnie. Sprawdź naszą kolekcję Rustic Summer!
    

Zaproszenia ślubne

Zawieszki na alkohol

Księga Gości Weselnych

Menu weselne na stół

Naklejki na ciasto weselne

Numery Piramidka

Pudełka na alkohol

Pudełka na koperty ślubne

Pudełka na ciasto

Pudełka na obrączki - Kwadratowe

Pieczątki

Dyplomy dla dzieci

Bieżniki z imionami na stół Państwa Młodych

Rożki weselne na kwiaty, cukierki

Koszyczek, koszyk ratunkowy

Prośba o świadkowanie

Naklejki na słoiczki

Podziękowanie Merci - Karteczka

Podziękowanie Merci - Pudełeczko

Pudełka na obrączki - Prostokątne

Ankieta Weselna

Skrzynka na wino

Koszyczek na prezent

Skrzynka na wino

Pudełeczko Puzzle

Naklejki na Alkohol

Drewniane Zaproszenia dla Rodziców

Zaproszenia dla Rodziców - Pudełeczko

Magnesy Prostokątne

Magnesy Serce

Magnesy Okrągłe

Tablice Rejestracyjne

Plan Stołów Rama

Plan Stołów - Karteczka

Plan Stołów - Płótno

Breloki z Nadrukiem

Z motywu zaproszenia

Ramka do zdjęć - Instagram

Winietki Składane

Toppery z nadrukiem - okrąg

Buteleczki - Piersiówka

Otwieracz

Jojo

Dyplom Ślubny

Słoiczek na słodkości

Antałek

Zawieszki na krzesła - Prostokątne z nadrukiem

Zawieszki na krzesła - Owalne z nadrukiem

Śpiewnik Weselny

Kolekcja ślubna Rustic Summer

Nietypowe zaproszenia ślubne z kolekcji Rustic Summer

Kolekcja Rustic Summer to połączenie stylu minimalistycznego i rustykalnego. Motywy widoczne na zaproszeniach są delikatne i eleganckie. Wykorzystane kwiaty kojarzą się z wakacyjnymi, letnimi dniami, co jest nawiązaniem do stylu rustykalnego inspirowanego pięknem natury. Na zaproszeniach pojawiają się bukiety kwiatowe w donicach, co sprawia, że zaproszenia mają charakter vintage.

Paleta kolorystyczna tej kolekcji jest różnorodna, ale kolory nie są jaskrawe. Zaproszenia te dobrze będą pasować do kolorowych kopert i podklejek. Świetnie sprawdzą się barwy nawiązujące do przyrody i kwiatów, takie jak butelkowa zieleń, bordowy czy niebieski. Zaproszenia rustykalne przypadną do gustu wszystkim wielbicielom naturalnych motywów i wzorów.

Rustykalne zaproszenia ślubne z personalizacją

Tekst zaproszeń ślubnych dostępnych w naszej ofercie możecie dopasować do swoich potrzeb, dzięki czemu zaproszenia będą takie, jak sobie wymarzyliście. W przygotowanym przez nas formularzu personalizacji znajdziecie różne propozycje tekstów i inspiracje, które możecie wykorzystać.

Vintage zaproszenia ślubne z kolekcji Rustic Summer to nie tylko karta główna z zaproszeniem, ale także dodatkowe wkładki, wklejki do kopert i zaklejki zaprojektowane do każdego motywu. Dzięki tym elementom jeszcze lepiej dopasujecie papeterię ślubną do swojego wesela. Z łatwością dobierzecie również kolorowe koperty i podklejki oraz wstążki w pasujących do nich kolorach.

Zaproszenia na ślub vintage z kolekcji Rustic Summer

Zaproszenia vintage z kolekcji Rustic Summer będą pasować do wielu wesel ze względu na swój rustykalny i minimalistyczny charakter. Doskonale prezentują się one z  czerwonymi, niebieskimi i zielonymi dodatkami, takimi jak koperty, podklejki oraz ozdobne wstążki. Te delikatne zaproszenia ślubne z pewnością spodobają się Waszym gościom.

Kolekcja Rustic Summer to nie tylko zaproszenia jednokartkowe, ale także kwadratowe, składane i w etui. Dostępne są również dodatki weselne, do których należą m.in. zawieszki na alkohol, menu weselne, winietki na stół oraz tablice powitalne. Dzięki temu wystrój Waszej sali będzie spójny i elegancki.