Aktualny czas realizacji: 4 dni od akceptacji projektu

Najpiękniejsze dekoracje weselne z eukaliptusem | Inspiracje

Eukaliptus to elegancka roślina o pięknych, okrągłych liściach i delikatnym, zielonym kolorze. Doskonale sprawdza się jako element dekoracji weselnych. Przygotowaliśmy inspiracje na różne dekoracje z wykorzystaniem eukaliptusa. Zobacz, co znaleźliśmy!

Najpiękniejsze dekoracje weselne z eukaliptusem | Inspiracje

Eukaliptus to elegancka roślina o pięknych, okrągłych liściach i delikatnym, zielonym kolorze. Doskonale sprawdza się jako element dekoracji weselnych. Jest wykorzystywany nie tylko w bukietach, ale także na stołach czy w papeterii ślubnej.

Przygotowaliśmy inspiracje na różne dekoracje z wykorzystaniem eukaliptusa. Zobacz, co znaleźliśmy 👇


Bukiety ślubne z eukaliptusem

Eukaliptus to modny wybór, jeśli chodzi o bukiety ślubne. Wcale w tego typu kompozycjach nie muszą dominować tylko kwiaty. Świetnie sprawdzą się delikatne, okrągłe liście eukaliptusa i odpowiednio dobrane do niego kwiaty, które będą także pasować do dekoracji sali weselnej.

     

Dekoracje stołów

Gałązki eukaliptusa doskonale nadają się jako dekoracje stołów. Można je ułożyć na środku, dodając do tego kilka kwiatów w kolorach pasujących do pozostałych dekoracji. Będzie to delikatna, ale efektowna ozdoba stołów.

      

Butonierki z eukaliptusem

Ładnym dopełnieniem eukaliptusowego bukietu będzie butonierka z tą samą rośliną. Eukaliptus będzie świetnie komponować się z innymi kwiatami - zarówno drobnymi, jak i tymi większymi. Wybierz więc taką opcję, która tobie podoba się bardziej.

      

Ścianki, krzesła, tablice powitalne

Eukaliptus możesz wykorzystać dosłownie wszędzie. To nie tylko bukiety i dekoracje stołów, ale też ozdoba krzeseł, ścianki za parą młodą lub do zdjęć, a także tablicy powitalnej (tak samo dobrze zadziała to dla planu stołów).

      

Eukaliptus do sypania

Szukasz alternatywy dla konfetti? Doskonałym wyjściem będzie wykorzystanie listków eukaliptusa. Włóż je do papierowych rożków, a goście lub świadkowie w łatwy sposób będą mogli was posypać, kiedy będziecie wychodzić z kościoła czy urzędu. Dodatkowym plusem listków jest to, że o wiele łatwiej je posprzątać, no i są całkowicie ekologiczne.

     

Papeteria ślubna

Dopełnieniem wszystkich dekoracji będzie papeteria ślubna z motywem eukaliptusa. Oprócz zaproszeń przydadzą się także winietki ślubne, numery na stoły, zawieszki na butelki, menu weselne, plan stołów czy tablica powitalna - oczywiście wszystko to w zależności od tego, co jest ci faktycznie potrzebne.

     

Może Ci się spodobać 👇