534 000 808 | 14 613 62 98 Aktualny czas realizacji: 4 dni od akceptacji projektu

Filtry

Kolor produktu

Styl

Kolor wzoru

Forma

Rodzaje kwiatów

Ramka do zdjęć to popularna dekoracja weselna, która nie tylko doskonale się prezentuje, ale ma także bardzo praktyczne zastosowanie. Z jej pomocą goście mogą zrobić sobie niepowtarzalne i wyjątkowe zdjęcia, które będą stanowić dla nich doskonałą pamiątkę. Sprawdź naszą ofertę!
Filtruj Wyczyść filtr
Produkty: 71
Strona z 2
Pokazano 1-60 z 71 pozycji

Personalizowana ramka do zdjęć weselnych

Nasze ramki do zdjęć można personalizować w dowolny sposób. Na górze ramki umieszczamy imiona Pary Młodej oraz datę ślubu. Dodajemy także przesłane przez Was zdjęcie, które znajdzie się obok imion. W dolnej części ramki znajdują się polubienia oraz ślubne hasztagi. Jeśli Wasze wesele ma wybrany jakiś hasztag w mediach społecznościowych, to warto go umieścić właśnie na takiej ramce. Goście będą wtedy wiedzieć, że mogą tam dodawać zdjęcia, które Wy i pozostałe osoby obecne na weselu będziecie mogli łatwo obejrzeć.

Projektując ramki do zdjęć uwzględniamy popularne style oraz motywy weselne. Nasze ramki pasują więc między innymi do estetyki rustykalnej, boho, glamour czy vintage. Każda nasza kolekcja zawiera wiele różnych produktów (zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki na alkohol, itd.), żeby utrzymać spójność całej uroczystości. Duża ilość wzorów sprawia, że każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.


Ramka do zdjęć na wesele

Ramki do zdjęć to oryginalna i ciekawa dekoracja, która może sprawić gościom wiele frajdy. Nie tylko będzie świetnie wyglądać pośród innych elementów dekoracyjnych, ale z pewnością zwróci uwagę zaproszonych osób. Będą mogli oni wykonać niepowtarzalne zdjęcia, które będą dla nich niesamowitą pamiątką.

Nasze ramki do zdjęć swoim wyglądem przypominają posty udostępniane w mediach społecznościowych. Wewnątrz mają wycięty specjalny otwór, gdzie do zdjęcia ustawiają się goście. W ten sposób powstaje niepowtarzalne zdjęcie-post. Wybrany motyw ramki powinien pasować do pozostałych dekoracji, tak żeby całość była spójna i kojarzyła się z Waszym weselem.