534 000 808 | 14 613 62 98 Aktualny czas realizacji: 3 dni od akceptacji projektu

Filtry

Kolor produktu

Styl

Kolor wzoru

Forma

Rodzaje kwiatów

Oprawa bufetów doskonale sprawdza się na przyjęciu weselnym. Jeśli planujecie słodki stół albo wiejski stół, to nasze napisy doskonale je przyozdobią. Sprawdź nasze propozycje i wybierz napis, który najlepiej będzie komponować się z pozostałymi dekoracjami.
Filtruj Wyczyść filtr
Produkty: 8

Napis na słodki i wiejski stół weselny

Napisy na stół to dodatkowa dekoracja bufetów, którą warto mieć. Wskażą ona gościom, gdzie znajduje się słodki stół albo stół wiejski, jednocześnie dodając mu uroku. Napisy są więc nie tylko doskonałą ozdobą, ale pełnią także ważną funkcję.

Odpowiednia oprawa bufetów sprawi, że dodatkowe stoły z jedzeniem będą wyglądać na starannie zaplanowane i przemyślane. Goście z pewnością docenią dodatkowe dekoracje pasujące do wystroju sali weselnej i wybranego stylu wesela.

Napisy na słodki stół dostępne w naszej ofercie nawiązują do naszych kolekcji zaproszeń ślubnych oraz innych dodatków. Dzięki temu łatwo zachować spójność całej papeterii oraz elementów wystroju sali weselnej.


Oprawa bufetów na wesele

Bufety na weselach cieszą się coraz większą popularnością. Słodki stół i wiejski stół to miłe dodatki, które zachęcą gości do poruszania się po sali i nawiązywania nowych znajomości. Poza tym, bufety te doskonale wyglądają i zazwyczaj nie da się przejść obok nich obojętnie.

Napisy na słodki i wiejski stół stanowią wspaniałe dopełnienie pozostałych dekoracji. Warto je wykorzystać, gdyż zachęcą gości do częstowania się słodkościami i pysznym jedzeniem. Napisy dostępne na naszej stronie to piękna, dekoracyjna czcionka oraz dodatkowa odznaka z prostym tekstem - „Smacznego".