Blog

Porady naszego zespołu

Zaproszenia Ślubne a pora roku

Porady naszego zespołu

Jedną z pierwszych decyzji jaką przyjdzie wam podjąć podczas planowania ślubu i wesela będzie wybór zaproszeń ślubnych. W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie jakie zaproszenia wybrać w odniesieniu do pory roku w której planujemy ślub. Otóż wszyscy wiemy że wszystkie pory roku mają przypisaną sobie paletę barw zgodną z tym co możemy obserwować w aurze im towarzyszącej. Zacznijmy więc od początku :)

Wiosna jest porą roku z najszerszym chyba wachlarzem kolorystycznym, dominujące barwy to oczywiście zieleń, błękit oraz delikatne róże. Motywy które będą przez nas najczęściej wybierane to motywy kwiatowe, roślinne oraz te w kolorystyce pastelowej.

Oto kilka przykładów które dla Państwa wybraliśmy:

Lato jest porą roku najchętniej wybieraną na organizację ślubów, nic w tym dziwnego, wszystko dokoła sprzyja organizacji tego jakże ważnego wydarzenia w naszym życiu.

Kolorystycznie lato można opisać ciepłymi oraz pastelowymi barwami ale już nieco bardziej nasyconymi. Wybierając kolor zaproszeń zwracajmy więc uwagę na te w odcieniach złota, żółci, koloru niebieskiego, różu oraz pomarańczy. a oto wybrane przez nas letnie przykłady zaproszeń:

Jesień jest również porą roku która może nas zaskoczyć jeśli chodzi o kolorystykę. Tak więc barwy jakimi możemy się kierować są różnorodne, możemy wybrać te bardziej nasycone jak również stonowane i spokojne. Kolorami przewodzącymi Jesiennej aurze są brązy, czerwienie, pomarańcze, fiolety oraz szarości.

Coraz częściej porą roku wybieraną na zawarcie związku małżeńskiego jest zima, nie jedna Panna Młoda marzy o ślubie w zimowej scenerii kiedy wszystko dookoła staje się białe. Kolorystyka powinna więc być klasyczna i stonowana, aby nadać zimowemu ślubowi czaru kierujmy się więc odcieniami srebra, bieli, szarości oraz stonowanych barw niebieskich.

Powiązane artykuły: Startujemy z poradami od stronawesela.pl - Już wkrótce coś do poczytania od stronawesela.pl

Stronawesela to nowoczesna pracownia ślubna z długoletnią tradycją. Od wielu lat produkujemy zaproszenia ślubne i dodatki weselne. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią wielu ślubów oraz przyjęć weselnych w całej Polsce.

Powiązane z artykułem

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Pracownia Twórcza Stronawesela
Trzciana 412, 32-733 Trzciana
pow. bocheński, woj. małopolskie

Tel. 14 6136 298
Tel. 534 000 808
E-mail. kontakt@stronawesela.pl

INSTAGRAM Z PRACOWNI